מסור אנכי המכונה לעיתים קרובות ג'קסון, הינו מסור בעל איכויות דינמיות מאד ההופכות אותו לפופולארי במיוחד בכל ארגז כלים ובכל חדר עבודה, מקצועי וחובבני. המסור האנכי שייך לקבוצת המסורים הקטנים יחסית, הוא אינו מסורבל וכבד כמו המסור השולחני ואינו קטן ופשוט כמו המסור הידני המכאני.

 

ביכולתו של מסור אנכי מקצועי לתמרן בתוך משטח העץ או האלומיניום וליצור צורות שונות ומורכבות על פי בקשתכם. הוא מסוגל לנסר עיגולים, ריבועים, זוויות מורכבות ועוד.

 

מסור אנכי - תעודת זהות

 

הנתונים החשובים ביותר שיש להתחשב בהם עם הרכישה של מסור אנכי הם המתח החשמלי – הספק המסור, נוחות השימוש והתפעול שלו וכן חלקיו הנלווים.

 

הספק המסור – ככל שההספק של המסור גבוה יותר כך גם ביצועיו. ההספק משפיע על מהירות הנעת המסורית, על חוזק הפעולה ועל היכולת לשלוט במסור באופן ידני ולתמרן אותו בצורה נוחה ופשוטה. ההספק משפיע בין היתר גם על רמת הביצוע והדיוק של החיתוך הסופי. ככל שההספק גדול יותר, הדיוק והביצוע טובים יותר. יש לקחת זאת בחשבון ולוודא שרכישה של מסור אנכי זול בעל הספק נמוך למשל לא תעלה לכם ביוקר.

 

נוחות השימוש והתפעול – מכיוון שאת המסור האנכי אנחנו אוחזים ביד והוא אינו מקובע לעמוד או לשולחן יש לוודא שהידית אחוזה בצורה טובה ויציבה, שהכפתורים של המסור ניתנים לתפעול פשוט ונוח ושהכבל החשמלי אינו קצר מדי ומפריע במהלך הביצוע. כדאי אגב לרכוש מסור אנכי בעל אופציית תפעול באמצעות סוללה.

 

חלקים נלווים – מסור אנכי מגיע לא פעם עם מקבץ מסוריות נוסף. וודאו שההחלפה פשוטה ואינה מצריכה קורס מיוחד. מסור אנכי המגיע במארז מזוודה עם מקום ייעודי לחלקים השונים ישמש אתכם טוב יותר ויכול להיות פתרון מצויין לאחסון ולנשיאה ממקום למקום.

 

 

מסור אנכי, טיפים לרכישה

 

לפני שאתם בוחרים את המסור האנכי המתאים לכם התייעצו עם איש מקצוע. מומחים לכלי עבודה ולמסורים יוכלו לייעץ לכם איזה מסור אנכי מומלץ שתרכשו בהתאם לשימושים המתוכננים. הם יעניקו לכם נקודת מבט נוספת ואפילו יחלקו אתכם טיפים קטנים על המאפיינים הסודיים יותר שעושים לא פעם את ההבדל כמו פעולת הפנדל למשל המניעה את המסור קדימה ואחורה ולא רק מעלה ומטה ומשפרת מאד את הביצועים שלו.

 

אם אתם רוצים לדעת יותר ולהתלבט עם המקצוענים התקשרו עכשיו לטלפון 03-5619126 או בקרו אותנו ברח' יצחק שדה 25, תל אביב ונשמח לעזור לכם לקבל את כל המידע ולעשות את ההחלטה הטובה ביותר.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר