מטרתו העילית של מסור גרונג הוא חיתוך בזוויות. באמצעות להב עגול וחזק ובעזרת מנגנון מורכב יש ביכולתו של מסור גרונג להתגמש ולנוע לזוויות של 30, 40, 50 או תשעים מעלות ועוד. הפונקציה הזו משרתת את הנגר או בעל המקצוע בסדנה לצורך חיתוך זוויות של פאנלים, הכנת פרופילים, לייסטים, מסגרות תמונות ועוד, ועוד.

 

הדיוק ורמת הביצוע הגבוהה שדורשת עבודה מן הסוג הזה מדגישה את חשיבות הרכישה הנבונה של מסור גרונג איכותי. רכישה על רגל אחת עלולה לגרום לכם עוגמת נפש.

 

איכות, שירות וביצוע

 

מסור גרונג איכותי חייב להיות חלק ממשפחת כלים מוכרת. אל תתפתו לבחור מוצר מחברה לא ידועה, העלות של מסור גרונג אינה זולה אך לא שווה לשלם ביוקר על מסור שעושה עבודה לא מדויקת או בעל ביצועים חלשים.

 

בחרו את המסור על פי המפרט הטכני שלו, שאלו את כל השאלות גם הפשוטות ביותר כמו רמת החיתוך המקסימלית, קוטר הלהב וכדומה.

 

בדקו היטב האם מסור הגרונג שאתם רוצים לרכוש אכן מסוגל לעבוד בכל הזוויות המצוינות במפרט, נסו לתפעל אותו בחנות ולהרגיש אותו. אין כמו מגע ידיים ותחושת האחיזה במסור כדי לקבל תחושה טובה של עבודה.

 

כאשר אתם רוכשים מסור גרונג יש אפשרות שתזדקקו לסיוע התחלתי, במקרה כזה חשוב מאד לשים דגש על השירות שאתם מקבלים, לוודא שיש מי שיודע ובקיא ברזי המסורים ויוכל לסייע לכם בכל בעיה באם תתגלה, לענות על כל שאלה מקצועית וללוות אתכם במידת הצורך.

 

מסור גרונג פנדל


 פעולתו של מסור גרונג היא הנעה בזווית של להב המסור מלמטה למעלה וחיתוך אנכי. מסור גרונג בעל פנדל מסוגל לבצע פעולה נוספת והיא הנעה קדימה ואחורה בעזרת מסילות. התנועה הזו מאפשרת עבודה במשטחים גדולים יותר וביצועים נוספים שאין למסור גרונג רגיל. עם זאת מדובר כמו בכל כלי אחר, בשאלה של צורך והתאמה. אם אין ברשותכם את המקום ואת הצורך למסור גרונג פנדל הסתפקו ברכישת מסור גרונג רגיל.

 

בטיחות וניידות

בשל קיבעונו של מסור גרונג הוא נחשב בטוח יחסית, יש לוודא שהוא מאובטח במגן להב ושהמסור עצמו בעל תו תקן רשמי. מכיוון שהוא קל יחסית ואינו גדול מאד ניתן לנייד אותו ממקום למקום, מה שהופך אותו למסור נוח לתפעול ופשוט להובלה בעת הצורך.

 

התקשרו עכשיו לטלפון 03-5619126 או בקרו אותנו ברח' יצחק שדה 25, תל אביב ונשמח לעזור לכם לבחור מסור גרונג המתאים לצרכים המקצועיים שלכם.

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר