ברזל הוא אחד החומרים החזקים ביותר הנמצא בשימוש קבוע במערך התעשייתי בישראל ובעולם כולו. החומר המכונה ברזל הינו בעצם סוג של מתכת. עובדה נוספת היא כי הברזל הוא המתכת בה נעשה היקף השימוש הרב ביותר על ידי האדם.

 

הברזל משמש אותנו המפעלים שונים, בתרכובות למיניהן, בייצור מכוניות וגם כמובן בענף הבנייה. אלו רק דוגמאות מעטות לשימוש בחומר המדהים הזה שכיום אנו באמת לא יכולים בלעדיו. על מנת להפוך את הברזל לשמיש יש להעביר אותו תהליך כימי ייחודי. לאחר מכן בשלב הייצור עצמו אנו זקוקים לא פעם למכונה שתוכל לבצע חיתוך בחומר החזק כל כך הזה ותעצב אותו לבקשתנו.

 

אחד הכלים החזקים והשמישים ביותר במקרה של הברזל הוא מסור סרט לברזל, שבעזרת להבו הייחודי יכול לחתוך במשטח ברזל ולפרוס אותו לכל ייעוד ולכל מטרה.

 

תכונותיו של מסור סרט לברזל

 

מסור סרט לברזל מצויד בלהב ייחודי ועוצמתי שמתגבר על חוזקו של החומר עצמו ומצליח לחתוך אותו על פי הצורך של בעל המקצוע. מנועיו של מסור סרט לברזל הם עוצמתיים לא פחות מלהבו ועולים על אלף וואט, כוח אדיר שמספק להם את היכולת להתגבר על חוזקו של הברזל. רוב המסורים החשמליים וביניהם מסור סרט לברזל הינם בעלי שתי מהירויות הפעלה, המאפשרות שליטה על פעולת החיתוך והפריסה, כמו כן מאפשרים מסורים אלו שינוי בזווית החיתוך ותמרון החומר הגולמי מול להב המסור כך שיתאפשר חיתוך אופטימאלי בדיוקו.

 

מידותיו של מסור סרט לברזל משתנות כמו גם החברות השונות המייצרות אותו. אלו ותכונות נוספות של מסור סרט לברזל משפיעות הן על איכותו והן על מחירו. על מנת להצליח לבחור בדגם שיאפשר לכם לעבוד בצורה אופטימאלית ויענה על דרישותיכם המקצועיות עליכם להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום כלי העבודה בכלל ומסורי הסרט בפרט.

 

מהירות שאינה מספקת או להב שאינו מושחז דיו כדי לבצע את עבודת החיתוך בברזל יגרמו לכם עוגמת נפש של ממש, מה עוד שלא מדובר בכלי עבודה זולים אלא בהשקעה של ממש.

 

על מנת להימנע מטעות שכזו ובכדי לסייע לכם בשלב ההתלבטות אנו מזמינים אתכם להתקשר עוד היום לאדיר סוכנויות בטלפון 5619126  03 או לפנות אלינו באמצעות האתר ואנו נשמח להעניק לכם ייעוץ וליווי ברכישת מסור סרט לברזל או כל כלי עבודה אחר לו אתם זקוקים. ייעוץ מקצועי וליווי לאורך כל הרכישה וגם בתקופת האחריות. 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר