בשוק כלי העבודה ישנו מגוון רחב של מסורים שונים לשימושים שונים. אחד המסורים הפופולאריים ביותר בסדנאות, נגריות ובמפעלים שונים הוא מסור סרט למתכת. כמו כל חומר אחר בשימוש יומי ותעשייתי גם למתכת ישנו מקום מכובד מאד. למעשה השימוש במתכת הלך והפך לחלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה בימינו ואנו מוקפים בהרבה יותר מתכת מכפי שנדמה לנו.

 

מסור סרט למתכת מאפשר חיתוך מדוייק בכמה זוויות ומצבי חיתוך של פרופילים, משטחי מתכת, מסגרות שונות ועוד. על מנת לחתוך מתכת, חומר חזק יותר מעץ למשל יש להשתמש במסור מיוחד. שימוש במסור המיועד לחיתוך בעץ או חיתוך בחומר אחר רך יותר עלול להזיק לא רק למשטח המתכת אותו אתם מבקשים לחתוך אלא גם ללהב המסור עצמו.

 

להב מסור סרט למתכת עשוי חומר חזק במיוחד ואף על פי כן סובל משחיקה משמעותית עם השימוש ויש צורך לא פעם להחליפו, תלוי בקצב העבודה הכללי של הסדנא או הנגרייה.

 

מסור סרט למתכת - כללי בטיחות

 

כמו כל מסור חשמלי אחר גם מסור סרט למתכת פועל במהירות עצומה ובכוחו לפרוס כמעט כל חומר שיקרה בדרכו, עוצמתו של הלהב והאופן בו פועל המסור הופכות אותו לכלי עבודה מסוכן מאד, הדורש ידע מוקדם וזהירות מיוחדת, בעיקר בשימוש ראשוני. אמנם תפעולו ואופן העבודה של מסור סרט למתכת אינם מורכבים במיוחד וכל אחד יכול ללמוד לתפעל אותו, אך עם זאת יש להקפיד על כל הכללים כדי למנוע חלילה אסון.

 

בראש ובראשונה יש להקפיד לסגור את מצערת הביטחון ולא להסיר אותה בשום פנים ואופן בעת השימוש או בכלל. כמו כן אין להשתמש בכפפות העלולות להיתפס בזיז הלהב ולגרום לבריחתה של היד פנימה אל תחום פעולתו של הלהב. שימוש בידיים חשופות מאפשר רגישות לפעולת המסור מה עוד שכפפות במקרה של מסור עוצמתי שכזה לא תהיינה יעילות כלל להגנה מפני פציעה.

 

מתלבטים? חבל על הזמן!

 

כל חברה מוכרת בתחום כלי העבודה והמסורים מציגה דגם מסור סרט למתכת אחד לפחות. אם אתם מעוניינים לבחור את המסור המתאים ביותר עבור השימושים שלכם, בין אם אתם חובבנים או בעלי מקצוע מוטב שתפנו אל המקצוענים ותבקשו הנחייה ועזרה בקבלת ההחלטה.

 

אל תתלבטו, התקשרו עוד היום לאדיר סוכנויות בטלפון 5619126  03 או פנו אלינו באמצעות האתר www.adir-machinery.co.il  וקבלו ייעוץ וליווי ברכישת מסור סרט למתכת או כל כלי עבודה אחר לו אתם זקוקים.

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר