המסורים השולחניים מוכרים היטב לכל מי שעוסק בנגרות, למעשה אם תביטו סביב בנגריה גדולה או בחדר העץ של חובב נגרות מושבע לא תוכלו לפספס את המכונה הגדולה הזו הניצבת באחת הפינות והיא מסור שולחני.

 

מסור שולחני הוא אחד הכלים החשובים ביותר של הנגר המשמש אותו לאורך כל תהליך העבודה. ישנם מסורי שולחן מגוונים למדי כאשר השוני ביניהם ניכר בעיקר בגודל שלהם ולפיכך ביכולות ובביצועים שהם מציעים.

 

מסור חשמלי יכול לנסר בקלות משטחי עץ, יריעות גבס, אלומיניום וסוגים נוספים של מתכת. היכולת הזו הופכת אותו למבוקש מאד בכל סדנת עבודה ולא רק בתחום הנגרות.

 

מסור שולחני לחובבן או למקצוען

 

השאלה באיזה מסור שולחני לבחור היא שאלה מורכבת אך יש לה תשובה. העניין המרכזי בבחירה, בדיוק כמו בכל התלבטות מקצועית אחרת היא אופי השימוש וצרכיו של המשתמש. כאשר מדובר בנגריה מקצועית התנאים ושטח העבודה גמישים ורחבים יותר ומאפשרים רכישה של מסור שולחני גדול בעל יכולות וביצועים חזקים מאד.

 

במידה ומדובר בסדנת עבודה קטנה או בחדר עבודה של חובבים יש לשקול היטב את המתח החשמלי העומד לרשות הסדנה, מסור שולחני בעל מתח המתאים לחד פאזי ישמש אתכם היטב בחדר עבודה אך אם תבחרו בתלת פאזי לא תוכלו לתפעל אותו במתח ביתי.

 

כמו כן זכרו שהלכלוך שמייצר מסור שולחני גדול הוא אדיר ודורש שואב אבק מקצועי שיפנה את השטח מכמות האבק והנסורת.

 

מסור שולחני, בטיחות מעל לכל

 

כמו כל מסור אחר גם מסור שולחני הוא כלי מסוכן ביותר. להב הסכין הפורס בקלות עץ או אלומיניום הוא בעל עוצמה יוצאת דופן שעלולה לפגוע בקלות באצבעות הידיים ובאיברים אחרים. חשוב מאד להקפיד על סביבת עבודה בטוחה ומוגנת.

 

לפיכך הקפידו לא לעבוד עם כפפות המונעות את רגישות האצבעות לתפעול העדין של המכונה. שמרו על סביבת עבודה נקייה ורצפה חלקה ללא נוזלים העלולים לגרום להחלקה.

בדקו שילדים אינם יכולים להיכנס פנימה אל סביבת העבודה שלכם.

 

מסור שולחני, כמה זה עולה לנו

מחיר של מסור שולחני נע בין 1000 ₪ לעשרת אלפים שקלים ויותר. המחירים מתייחסים למסורים שולחניים של חברות שונות ובעלי יכולות וביצוע מגוונות. החשוב ביותר הוא לעשות בחירה נבונה ולהתאים את המסור הנכון ביותר לכם מבין כל המבחר הגדול.

 

התקשרו עכשיו לטלפון 03-5619126 או בקרו אותנו ברח' יצחק שדה 25, תל אביב ונשמח לעזור לכם לעשות את ההחלטה המקצועית והנכונה ביותר.

 

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר