מוצרים » מקדחות עמוד » מקדחת עמוד
 
 

 

 

 

מקדחת עמוד היא מקדחה המקובעת למשטח המחובר לעמוד כבד המייצב אותה. מקדחת עמוד יש לכוון בטרם ההפעלה אך לאחר מכן היא מבצעת את פעולת הקידוח בעצמה ללא מגע יד אדם. עובדת היותה מקובעת לעמוד מאפשרת לה ביצוע קידוחים מדוייקים יותר ולהצליח לבצע קידוח גם במשטחים שנחשבים בעייתיים.

 

מקדחת העמוד הינה מכשיר פשוט יחסית וניתן לתפעל אותה בקלות. אין צורך בידע מוקדם או ברקע מקצועי כלשהו, המקדחה כאמור מבצעת את הקידוח בעצמה אך יש לשלוט במדדיה השונים.

באמצעות בקר מהירות ניתן לבחור את מהירות הקדיחה המבוקשת. כושר הקידוח ועומק הקידוח ניתנים גם הם לשינוי והם משמעותיים מאד. כאשר מבקשים לבחור בין מקדחות עמוד שונות יש לייחס לנתונים אלו חשיבות.

 

מקדחת עמוד ומקדחת שולחן

 

מקדחת עמוד ומקדחת שולחן הן אותו המוצר בשינוי קל. מקדחת העמוד ניצבת ומקובעת לעמוד גדול וכבד המאפשר את הקדיחה במשטחים גדולים כאשר השטח שהיא תופסת גדול ומחייב מקום רב. לעומתה מקדחת השולחן, אף היא מקובעת לעמוד קטן אך ניתן להניח אותה על גבי שולחן או משטח ישר מבלי שתתפוס מקום רב ותבצע פעולה דומה לפעולתה של מקדחת עמוד, אך במהירות, עומק וכושר קידוח נמוכים יותר.

 

מקדחת עמוד מקצועית יכולה בין היתר לבצע פעולות משלימות לפעולת הקידוח כמו ניקוי השבבים ומשטח הקדיחה באופן אוטומאטי באמצעות מנגנון שאיבה, בנוסף ביכולתה לסיים את הקדיחה ולפנות את החלק המוכן ולהניח אחר במקומו, זאת באמצעים רובוטיים כמובן.

 

מקדחת שולחן מתאימה למי שעוסק בקידוחים פשוטים יחסית, לעומת מקדחת עמוד שמשמשת על תקן כלי חובה בכל נגריה, מוסך או סדנא מקצועית.

 

 

 

 

 

 

רכישה וייעוץ לפני קניה של מקדחת עמוד

השוק רווי במקדחות מכל הסוגים והמינים, גם אם חשבתם שאתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים כשתתחילו לשוטט בחנויות ובאתרים השונים תגלו שהמבחר מבולבל למדי.

 

אם כן, כאשר אתם פונים לרכוש מקדחת עמוד התחשבו בכל הנתונים האפשריים, כושר הקידוח, עומק הקידוח, חוזק המנוע, רמת הדיוק ואיכות התוצאות שהמקדחה יכולה להגיע אליהם. התייעצו עם מומחה לגבי סוג המקדחה, החברה לה היא שייכת והמחיר ובקשו שימליץ לכם על מקדחת עמוד התואמת את הצרכים שלכם, בין אם הם חובבניים ובין אם מקצועיים. מדובר ברכישה גדולה יחסית וכדאי שהיא תהיה מוצלחת.

 

התקשרו עכשיו לטלפון 03-5619126 או בקרו אותנו ברח' יצחק שדה 25, תל אביב ונשמח לעזור לכם לעשות את ההחלטה המקצועית והנכונה ביותר.

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר